Fidan Aydın

Fidan Aydın

Biography

Fidan Aydın, İstanbul Üniversitesi “Pazarlama ve Reklamcılık” ön lisans bölümü mezuniyeti sonrası İstanbul Aydın Üniversitesi “Halkla İlişkiler ve Reklamcılık” bölümünü tamamlamıştır. Üniversite yıllarında “Çözüm Araştırma Eğitim ve Danışmanlık” şirketinde asistan, “İstanbul 0212 Reklamcılık ve Danışmanlık” şirketinde Müşteri Temsilcisi, Türk Telekom şirketinde Satış Temsilcisi olarak çalışmıştır.

2013 yılında mezun olduktan sonra Koç Holding markalarından olan “Callus Bilgi ve İletişim Hizmetleri” şirketinde Dıgıturk markası için Sosyal Medya Yöneticiliği görevini gerçekleştirmiş, sosyal medya şikayet yönetimi ve raporlama sistemlerini oluşturmuştur. Sosyal Medya gelişimi ile birlikte “Lead Generation” konusuna merak salarak Amerika menşeili “SharpSpring Pazarlama Otomasyonu” Türkiye Temsilcisiliğinde Pazarlama Yöneticiliği görevini gerçekleştirmiştir.

Teknolojinin gelişimi ve Türkiye’de Sanal Gerçeklik projelerinde artış ile birlikte VRAtölye markasında İş Geliştirme Yöneticisi olarak “Çanakkale Kahramanları” projesinde çalışmıştır.

Toplumsal sorumluluğun farkında olan Fidan Aydın, JCI (Genç Liderler ve Girişimciler Derneği) Kadıköy şubesinde Genel sekreter olarak gönüllü görev almaktadır.

Paylaştıkça çoğalan şey’lere inandığı için www.fidanimsi.com blogunu kurarak bilgi ve tecrübelerini aktarmaya devam etmektedir.

All session by Fidan Aydın

Dijital Dünyada İletişim

10:30 - 12:00
İstanul Ticaret Üniversitesi