Halil İbrahim Erden

Halil İbrahim Erden

facebook-icon twitter-icon linkedin-icon

Biography

Dr. Halil İbrahim ERDEN
Halil İbrahim ERDEN, İstanbul Üniversitesi’nden mezun olduktan sonra özel eğitim kurumlarında öğretmen, yönetici olarak çalıştı. 1998 yılında Marmara Üniversitesi’nde Yüksek Lisans yaptı. ABD’de İşletme Yönetimi üzerine doktora yaptı.
1998 yılından bu güne 140.000’den fazla kişiye seminerler verdi. 2007 yılında Prizma Danışmanlık’ı kurdu. 150.000’den fazla kişiye uygulanan Benego ve Ego Assessment Kişilik Testlerinin oluşturumasında yöneticilik yapmıştır.
Çeşitli gazete ve dergilerde köşe yazarlığı yapmakta, makaleler yayınlamaktadır. Kamu ve özel şirketlere kişisel gelişim, insan kaynakları ve yönetim eğitimleri vermektedir.
Halen Prizma Danışmanlık, Benego Kişilik Testleri, Ego Assessment Kişilik Testleri, Performans Plus’ın yöneticiliğini yapmakta ve eğitimler vermektedir.
Şimdiye kadar eğitim verdiği kurumlardan bazıları; TTNet, THY, Al Baraka, Türkiye Finans Katılım Bankası, Bankasya, Doğa Koleji, İzgaz, İSKİ, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Kayseri Şeker Fabrikası, Çırağan Kempinski, Dedeman Hotels & Resorts, Sürmeli Otel, Karland, Tübitak, Sürat Kargo, Lilly, CMC Çağrı Merkezi, Trakya Kalkınma Ajansı, PERYÖN, Koç Vakfı Lisesi

All session by Halil İbrahim Erden

Bir Milyon Dolar Nasıl Kazanılır? (Proje Günü)

11:00 - 12:45
Üsküdar Gençlik Merkezi